KONST / Litografier / Färglitografi 13152097
nr 1315 2097
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 316/385. Motivet: 37x51cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:58:47
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
23 mar